דף הבית >> בוחרים בדי ריפוד

בוחרים בדי ריפוד

כולנו רוצים סלון מהודר ויפה עם רהיטים מסוגננים, נוחים ומזמינים. ספות נוחות, וילונות נאים וכל מה שיעניק לסלון שלנו את התחושה המזמינה והמפנקת. חלק משמעותי בכל סלון אלו כמובן הספות והכורסאות. אלו מזמינים אותנו לשקוע אל תוכן ולשכוח מכל העולם.

איזה ריפוד נבחר לספות ולכורסאות שלנו?

הבחירה בריפוד זוהי בחירה משמעותית מאוד והיא אמורה להשפיע על המראה הכללי של הסלון. אך לא רק על המראה של הסלון ישפיע הריפוד אותו נבחר. הוא ישפיע גם רמת הניקיון ועל העבודה הצפויה לנו בתחזוקה של הספות או הכורסאות. כי חשוב לדעת כי יש ריפוד שהוא קל ופרקטי מאוד לניקוי אך לעומת זאת ישנו ריפוד מפונק הדורש הרבה מאוד עבודה וטרחה עד שאנחנו מקבלים אותם נקיים.

ריפוד בד או ריפוד עור?

שאלת השאלות היא האם כדאי ללכת על ריפוד בד או ריפוד העשוי עור. כאן כדאי לעמוד על ההבדלים בין שתי האפשרויות. ריפוד בד הוא תמיד יהיה יותר נוח וגם יותר נעים. הבד הוא חומר שאינו גורם לנו להזיע והרבה יותר נעים לשבת או לשכב על ספה כזו. מצד שני ריפוד העשוי בד הינו ריפוד שקשה מאוד לשמור עליו ולתחזק אותו ולמעשה הוא אף פעם לא יוכל לעבור ניקיון יסודי באמצעים ביתיים רגילים.
ריפוד העשוי עור הינו ריפוד הרבה יותר פרקטי מהבחינה הזו היות והעור הינו חומר רחיץ ובאמצעות סמרטוט לחה ניתן לנקות את הריפוד ולקבל את הספה נקייה לגמרי בדיוק כפי שאנחנו מנקים את השולחן או הכיסא הרגילים.

ריפוד עור חלק או מדוגם?

ריפוד עור קיים בדרך כלל במגוון מרקמים כאשר אפשרויות הבחירה הן בין ריפוד עור חלק ללא חיטובים או חריטות לבין ריפוד מדוגם עם בליטות וחריצים שונים.כאן חשוב לדעת כי ככל שהריפוד יהיה חלק יותר יהיה קל יותר לנקות אותו ולתחזק אותו ולעומת זאת ריפוד עם תוספות, חריצים, בליטות וכדומה יצברו לכלוך ויהיה קצת יותר קשה לתחזק ולנקות אותו.

ריפוד בהיר או כהה?

ריפוד בהיר יהיה הרבה יותר חשוף לכתמים וללכלוך ביחס לריפוד הכהה ולמרות שהריפוד הבהיר הרבה יותר מושך ומרשים עליכם לזכור גם את הנושא של התחזוקה והניקיון.
ניקוי מקצועי של הריפוד, בין אם זה ריפוד בד ובין אם יש לכם ריפוד עור, כמו גם ניקוי שטיחים כדאי לבצע מפעם לפעם גם בעזרת מומחים ואנשי מקצוע בכדי להשיג רמת ניקיון גבוהה הרבה יותר.
 
טלפון  03-5566700 |  דוא"ל   pfabrics2@gmail.com  מאמרים כתובת  הבנאי 15 , חולון מיקוד 5885307

עקבו אחרינו ב

Facebook