האם במבוק הוא הבד המושלם לחיתולים?

מי מאיתנו לא אוהב דובי פנדה שירים את היד (אתה שם שהרמת את היד מתבקש להפסיק לקרוא). הפנדה מזוהה יותר מכל עם הבמבוק ועם העובדה כי עקב הערך הקלורי הנמוך בו כל מה שהפנדה עושה הוא לאכול כל היום. אבל הבמבוק הוא לא רק אוכל בעבור פנדות אלא גם אחד מחומרי הגלם המופלאים ביותר שהטבע ייצר וניתן להשתמש בו לייצור בדים מדהימים.

 

מה מיוחד בבד הבמבוק?


A picture containing bed, indoor, bedclothes, clothing

Description automatically generated

מה מיוחד בבד הבמבוק?

במבוק הוא אחד הגידולים הבודדים בעולם שלא מצריכים מגע ידי אדם כלל על מנת לגדול מחדש ולכן ניתן לגדל אותו בצורה אורגנית וללא כימיקלים אשר מסייעים לצמח לפתח את התכונות המיוחדות שלו בצורה מירבית ומיטבית מה שהפך אותו לחומר גלם פופולרי בעיקר בתעשיית חיתולי הבמבוק. העובדה כי הבמבוק עשוי סיבים סיבים אשר לאחר שהם עוברים תהליך עיבוד (שוב פעם, גם בתהליכי העיבוד הבמבוק לא זקוק למחזקים מלאכותיים או לתוספים מלאכותיים) הם הופכים לחומר רך במיוחד ואוורירי מאוד אשר נטווים יחדיו לחוטים שמהם מייצרים את בד הבמבוק.

אז מה היתרונות של בד הבמבוק אתם שואלים את עצמכם?

  • 100% אורגני – כמו שציינו קודם, העובדה כי גידולי במבוק לא מצריכים מגע ידי אדם ולא משתמשים עליהם בחומרי הדברה וריסוס או כימיקלים מזיקים אחרים הופכים אותם למאה אחוז אורגנים.

  • היפו אלרגני- הסוד הגדול של הבמבוק הוא שבאופן טבעי הוא היפו אלרגני וקיימים בו תכונות אשר דוחות חרקים מלהתפתח בתוכו. מוצרים אשר מופקים מבדי במבוק מסייעים לעור על ידי כך שהם מונעים אלרגיות, גירויים, דלקות והם הבחירה המושלמת בעבור תינוקות בני יומם או בעלי עור רגיש.

  • סופג יותר- בדים העשויים במבוק יכולים לספוג עד 60% יותר מבדים העשויים כותנה כך שגם בגזרה זו אנו למדים כי חיתולי במבוק יעילים יותר מחיתולים רגילים.

  • מגע רך- חומר הגלם אשר מופק מקני הבמבוק הוא רך ואוורירי ברמה שמזכירה משי אך נעימה יותר ונוחה יותר.

  • שמירה על הטמפרטורה – הצורה ייחודית של הסיבים אשר להם צורה של תאים חלולים לוכדת בתוכה שכבה מגנה של אוויר אשר מפרידה בין הגוף לבד ועל ידי כך תרגישו תחושה צוננת בקיץ וחמימה יותר בחורף.

  • אנטי בקטריאלי- מדובר על בד נושם אשר מכיל חומר ייחודי וטבעי הנקרא KUN והוא החומר אשר דוחה חיידקים ומזיקים ובטבע מסייע לבמבוק לגדול אך הוא לא נהרס בעיבוד הבמבוק לבד ולכן מוצרים העשויים בדי במבוק מכילים חומר טבעי זה גם כן.

  • מתייבש במהירות- שוב פעם חזרנו לתצורת התא החלולה של הסיבים אשר מסייעים לבד לנשום ולהישאר רענן ויבש.

מוצרים העשויים במבוק
A close up of a flower

Description automatically generated

מוצרים העשויים במבוק
טרנד הבמבוק נכנס לעולמנו כבר בשנת 2013 אך אז הוא טרם הצליח לכבוש את עולם החיתולים, כיום חיתולי במבוק הם אחד מסוגי החיתולים הנמכרים ביותר ולצידם קיימים מגוון של מוצרי במבוק החל מטטרות במבוק ועד מצעי מיטה העשויים במבוק, אם אתם מחפשים את הבד המושלם בעבור מוצר הטקסטיל המושלם הבא שלכם, אל תתפשרו על פחות מבמבוק. 

 
טלפון  03-5566700 |  דוא"ל   pfabrics2@gmail.com  מאמרים כתובת  הבנאי 15 , חולון מיקוד 5885307

עקבו אחרינו ב

Facebook