התאמה של ארונות הזזה מעוצבים לריפודים המעוצבים בבית

לא רק שהוא אחד מפתרונות האחסון הפופולריים והנוחים ביותר, ארונות הזזה מעוצבים הם גם הדבר החם הבא בכל הקשור לעיצוב מתקדם של הבית כולו. כיצד נשלב את הארון הנבחר עם העיצוב הכולל של הבית? ומהם היתרונות של ארונות הזזה? ממלכת העיצוב והיופי מחכה לכם, ממש בעוד כמה מילים.

התאמת הארון לעיצוב ולריפוד

לא מעט אנשים מרימים כעת גבה וודאי מתקשים להבין את הקשר ההדוק שיש בין בחירת ארון עם דלתות הזזה לבין הריפוד הכולל בבית. ובכן, מדובר בקשר עיצובי בולט. ניקח לדוגמא ארונות הזזה מעוצבים עם מראה, המאפשרים, מלבד הפרקטיות שבלהביט על בבואתנו, גם שיקוף של כל הריהוט הנמצא בסביבת הארון ומולו. כשאנו מציבים ספות עם ריפודי בד או בדי עור עשויות בדים מסוגננים, אנו מקנים למראה כולו חגיגיות ומלכותיות מעוצבת. בנוסף, אנו מעניקים לבית כולו מראה גדול הרבה יותר – השיקוף שנוצר מהמראה מקנה לחלל כולו מראה רחב וגדול יותר, ומאפשר לנו ליהנות מיותר – גם במרחב יחסית קטן

בדומה לכך, אם אתם חובבים את המראה הכפרי והחמים, תוכלו לבחור ארון הזזה כפרי עשוי עץ או ארון הזזה פרובנס מלא שיק צרפתי, ולשדך לו כורסא נעימה ומרופדת. כמובן שיש צורך להתאים את הסגנון הכללי של הארון לריהוט הנבחר. ריפודים כפריים וחמימים כדאי לשדך עם ארון הזזה כפרי, ואילו ריפודי עור תעשייתיים רצוי לשדך עם מראה מתכתי ו'קר' יותר. כך או כך – התוצאה תהיה יפיפיה, בהתאם לסגנון האהוב עליכם.
חמישה יתרונות לארון הזזה

לארונות הזזה יתרונות רבים ומגוונים, ההופכים אותו לבחירה פופולרית במיוחד. הנה חלק מהם:

1. אסתטיקה – ארונות ההזזה יפים יותר למראה, נראים טוב יותר ואופנתיים יותר מאשר חבריהם בעלי הדלתות.

2. שימוש רחב – השימוש בארון הזזה פותח עולם שלם של עיצוב שלא קיים בארונות רגילים עם דלתות, כמו למשל שימוש בזכוכית כחומר גלם איכותי ומעוצב להפליא לארון.

3. כניסת אור – בעת הזזת הדלתות, נשטפים המדפים השונים באור שאינו נחסם על ידי דלת, מה שמאפשר לכם לראות בבירור את תכולת הארון.

4. ניצול החלל – ארונות ההזזה מאפשרים חסכון מקסימלי במקום, כיוון שבעזרתם אתם יכולים לנצל את החלל במלואו. אין צורך לחשב מקום לדלתות הארון והוא מאפשר הרבה יותר תכולה – בהרבה פחות נפח בחדר.

5. הצבת רהיטים – בהמשך לשימוש הרחב שניתן לעשות בארונות ההזזה ושידוכם עם רהיטים שונים, הפרקטיקה הגבוהה שהארון מאפשר פותחת אפשרויות עיצוב מגוונות ומאפשרת לכם להציב שידה, כורסא או כל רהיט מעוצב אחר בסמוך לארון, מבלי שהדבר יבוא על חשבון המקום בחדר.
 
אין ספק שהבחירה הפופולרית בארון הזזה מקנה יתרונות רבים ומגוונים לצד פרקטיקה, ניקיון פשוט והנאה לאורך זמן. התאימו את הארון לסגנון החדר והבית כולו – ותיהנו ממראה מעוצב ונעים למשך שנים ארוכות.

למידע ופרטים נוספים על ארונות הזזה אתם מוזמנים לבקר אותנו באתר של ארונא – ארונות בהתאמה אישית

 
טלפון  03-5566700 |  דוא"ל   pfabrics2@gmail.com  מאמרים כתובת  הבנאי 15 , חולון מיקוד 5885307

עקבו אחרינו ב

Facebook