ספות בד ועור ושיטות הניקוי 

 

בכל בית בישראל על מנת  שיקרא בית קיים סלון, הסלון הוא הפינה השקטה של הביעת המקום הנוח אשר אנו אוהבים להעביר בו את שעות הפנאי שלנו. לכן אנו משקיעים בנראות של הסלון בעיצוב מיוחד ולכל פריט לרוב תהיה חשיבות מסוימת והרבה מחשבה, הרהיט המרכזי בסלון שלנו היא לא אחרת מן הספה שלנו, הספה היא הדומיננטית ביותר בסלון ולה ערך רב עבורנו. 

 

לרוב כאשר אנו נרצה לרכוש ספה זו לא תהיה פעולה פשוטה עבורנו, אנו נטייל בין חנויות רהיטים רבות על מנת לנסות להבין איזו סוג ספה מתאימה עבורנו. חנויות הרהיטים מצעיות שלל רב של סוגי ספות וככל והמבחר עצום יותר, כך הבחירה קשה יותר. הדילמה הקשה ביותר היא האם לבחור ספה מבד או ספה מעור ישנם כאלה אשר מתחברים לספות מבד והאחרים לספות עשויות מעור. לכל אחת יתרונות כמו חסרונות, ספות מעור הם מאסיביות דומיננטיות בחלל הסלון נוחות מאוד ואף נשמרות לאורך שנים, אך גם כן לא הכי נוחות בימי החורף הקרים העור אף הוא נעשה קריר כמו עור האדם, ובקיץ דביק ולא נוח למגע עם עור הגוף. לעומת זאת ספות מבד, הרבה יותר מזמינות נוחות ונעימות, ואף בקלות נוכל להתאים צבע הרצוי עלינו לסלון שלנו מכוון שהם נמכרות בכל צבעי הקשת.

 

ספות מבד הלכלוך הקשה ביותר

 

ההבדל הגדול ביותר בין עור לבד הוא ללא ספק כמות הלכלוך שנתפס בהם, העור יותר שמרני עם שכבה מגנה וניקוי ספות עור שלו פשוט יותר. ספות מבד מקבלות את כולם "באהבה" הכוללים קרדית אבק, בקטריות, כתמי מזון ושתייה, שומנים, וכתמי זיעה. הלכלוך מצטבר ומתעצם עם הזמן וכאשר ישנם ילדים או בעלי חיים זה כבר נהפך לקטסטרופלי. בדרך כלל כל שנה עד שנתיים הספה תהפך לבלתי ניתנת לישיבה עליה מרוב כמות הלכלוך, שבעצם אף לא נוכל לנקותו בשיטה ביתית.

 

הבעיה בניקוי ספה מבד בשיטת עשה זאת בעצמך

 

ספות מבד כפי שהסברנו מתלכלכת בקלות ואף במהירות, הבעיה הגדולה היא שהיא איננה ניתנת לניקוי בשיטת עשה זאת בעצמך. מכוון כידוע ניקוי יסודי ומקצועי נעשה בשיטת ניקוי של מים וחומרי ניקוי, דבר בעייתי בספה מבד מכיוון שכאשר נחדיר מים עם חומרי ניקוי ראשית אנו לא באמת נצליח לנקות את הלכלוך אלא רק למרוח אותו בספה. וכאשר לא מצליח לחלץ את המים מן הספה הדבר יגרום למים להסריח והנזק רק יתעצם.  

 

הפתרון הטוב ביותר

 

אז אם אתם הגעתם למסקנה שאתם חייבים לנקות את הספה הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון אשר עוסקת בניקוי ריפודים, ניקוי ספות, וכיוצא בזה. ישנם חברות ניקוי ספות אשר נותנות שירות ניקוי עד לבית הלקוח, ובאמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם וחומרים המיועדים ניקוי ריפודים יחדשו עבורכם את הספות בצורה מושלמת.

 
 
טלפון  03-5566700 |  דוא"ל   pfabrics2@gmail.com  מאמרים כתובת  הבנאי 15 , חולון מיקוד 5885307

עקבו אחרינו ב

Facebook